Дриль-шурупокрут Stark CD 10.8 Li-Ion Hobby
Stark CD 10.8 Li-Ion Hobby |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark CD 10.8 Li-Ion Hobby
Усі ціни 27 →Аккумуляторный шуруповерт Stark CD-108 Hobby Li-Ion (210070016) | 1 497 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний Stark CD 10-2 Li-Ion (210070016) 210070016 | 1 529 грн. |
Шуруповерт Stark Cd 10-2 Li-Ion | 1 503 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Stark CD 10-2 Li-Ion | 1 497 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Stark CD 10-2 Li-Ion 71203 | 1 529 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості дриля / шурупокрута Stark CD 10.8 Li-Ion Hobby:
- Кліпса для кріплення інструменту на ремінь
- Артикул 210070015 — у комплекті 1 акумулятор
- Артикул 210070016 — в комплекті 2 акумулятора
РекомендуємоПорівняти в таблиці →