Дриль-шурупокрут Stark CD 18-2 Li-Ion (210018010)
Відео 2Фото 5 |
Stark CD 18-2 Li-Ion |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark CD 18-2 Li-Ion
Усі ціни 19 →Акумуляторний шуруповерт Stark CD-18-2 Lі-Ion (210018011) 210018010 | 2 959 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Stark CD 18-2 Li-Ion (210018010) | 2 897 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний Stark CD 18-2 Li-Ion (210018010) 210018010 | 2 959 грн. |
Шуруповерт Stark Cd 18/2 Li-lon (210018010) | 2 897 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Stark CD 18-2 Li-Ion | 2 897 грн. |
ще 14 пропозицій
Не раджу! Акумулятори вишли з ладу за місяць. Вигравши його на ютубі на розігріші. Дві середні банки в обох акумах просідають до 3.3 вольта, а інші повністю заряджені. Балансував, але марно. Тушка нічого так. Акумі ніякі. Олег: |
Гарний Шурик. Користуюсь ним раз на тиждень по 2-3 години. Служить уже 4 роки. Топ за власний кошт. Якість складання, кейс, підсвічування, індикатор рівня заряджання. Трохи незручний патрон особисто мені. користуюся Stark CD 18-2 Li-Ion більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →