Стрем'янка Stark SDHR403 Home 60 см (526230201)
Stark SDHR403 Home 60 см81 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SDHR403 Home 60 см
Усі ціни 7 →Стремянка алюминиевая Stark SDHR 403 HOME (526230201) | 1 450 грн. |
Драбина Stark SDHR 403 HOME алюмiнiєва двостороння 3 ст. (526230201) | 1 651 грн. |
Лестница Stark SDHR 403 HOME алюминиевая двухсторонняя 3 ст. (526230201) 5 | 1 519 грн. |
Драбина Stark SDHR 403 HOME алюмiнiєва двостороння 3 ст. (526230201) 52623 | 1 450 грн. |
Stark Драбина Stark SDHR 403 HOME алюмiнiєва двостороння 3 ст. (526230201) | 1 450 грн. |
Драбина алюмінієва Stark SDHR 403 HOME (526230201) | 1 450 грн. |
Драбина Stark SDHR 403 HOME алюмiнiєва двостороння 3 ст. (526230201) | 2 140 грн. |
Модификації Stark SDHR403 Home
Ціни на Stark SDHR403 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SDHR403 Home 60 см | від 1 450 грн. | 7 пропозицій | ||
Stark SDHR404 Home 81 см | від 1 950 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →