Стрем'янка Stark SSLW506 Home 120 см (529160103)
Stark SSLW506 Home |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SSLW506 Home 120 см
Усі ціни 12 →Стремянка металлическая Stark SSLW 506 HOME (529160103) | 1 750 грн. |
Стремянка Stark SSLW506 Home (529160103) | 1 750 грн. |
Драбина Stark SSLW 506 HOME (529160103) | 1 927 грн. |
Лестница Stark SSLW 506 HOME (529160103) 529160103 | 1 677 грн. |
Драбина Stark SSLW 506 HOME (529160103) 529160103 | 1 750 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Stark SSLW506 Home
Ціни на Stark SSLW506 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SSLW505 Home 100 см | від 1 459 грн. | 11 пропозицій | ||
Stark SSLW506 Home 120 см | від 1 677 грн. | 12 пропозицій | ||
Stark SSLW507 Home 146 см | від 1 971 грн. | 11 пропозицій | ||
Stark SSLW508 Home 162 см | від 2 413 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →