Стрем'янка Stark SSLW404 Home 75 см (529140101)
Stark SSLW404 Home 54 см75 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SSLW404 Home 75 см
Усі ціни 10 →Стремянка металлическая Stark SSLW 404 HOME (529140101) | 1 350 грн. |
Стремянка Stark SSLW404 Home (529140101) | 1 350 грн. |
Драбина Stark SSLW 404 HOME (529140101) | 1 578 грн. |
Лестница Stark SSLW 404 HOME (529140101) 529140101 | 1 323 грн. |
Драбина Stark SSLW 404 HOME (529140101) 529140101 | 1 350 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Stark SSLW404 Home
Ціни на Stark SSLW404 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SSLW403 Home 54 см | від 934 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark SSLW404 Home 75 см | від 1 323 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →