Стрем'янка Stark SDHR404 Home 81 см (526240202)
Stark SDHR404 Home 60 см81 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SDHR404 Home 81 см
Усі ціни 8 →Стремянка алюминиевая Stark SDHR 404 HOME (526240202) | 1 950 грн. |
Драбина Stark SDHR 404 HOME (526240202) | 2 090 грн. |
Лестница Stark SDHR 404 HOME (526240202) 526240202 | 1 986 грн. |
Драбина Stark SDHR 404 HOME (526240202) 526240202 | 1 950 грн. |
Stark Драбина Stark SDHR 404 HOME (526240202) 526240202 | 1 950 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Stark SDHR404 Home
Ціни на Stark SDHR404 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SDHR403 Home 60 см | від 1 450 грн. | 7 пропозицій | ||
Stark SDHR404 Home 81 см | від 1 950 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →