Вантажна шина CrossWind W-D60 315/80 R22.5 158L
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind W-D60 315/80 R22.5 158L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind W-D60 315/80 R22.5 158L
Усі ціни 10 →CrossWind W-D60 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 158/150L | 16 799 грн. |
Cross Wind W-D60 Cross-Winter (приводная) 315/80 R22.5 158/150L 22PR "3PMS | 14 660 грн. |
Грузовые шины CrossWind W-D60 (ведущая) 315/80 R22.5 158/150L 22PR 1002541 | 15 524 грн. |
Шини CrossWind W-D60 (ведущая) 315/80 R22,5 158/150L 22PR | 16 225 грн. |
CrossWind W-D60 Cross-Winter (315/80R22.5 158L) | 15 836 грн. |
ще 5 пропозицій