Літня шина Starmaxx Incurro ST450 235/65 R17 108V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Incurro ST450 235/65 R17 108V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Incurro ST450 235/65 R17 108V
Усі ціни 19 →Starmaxx Incurro ST450 H/T 235/65 R17 108V XL | 3 450 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 235/65 R17 108V XL | 3 482 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 235/65 R17 108V XL | 4 040 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 (235/65R17 108V) | 3 448 грн. |
Летние шины Starmaxx Incurro H/T ST450 235/65 R17 108V Reinforced 10022560 | 3 574 грн. |
ще 14 пропозицій
Керованість, економічність палива, дизайн, невелика зношеність treadwear 320 Шумність, жорстка та трохи тяжка, веде машину якщо хочете їхати більше 200 км/г Hagreaves: користуюся Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Не гріється, дуже еластична та економічна.