Зимова шина Starmaxx Prowin ST960 205/75 R16C 113R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Prowin ST960 205/75 R16C 113R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Prowin ST960 205/75 R16C 113R
Усі ціни 23 →Starmaxx Prowin ST960 205/75 R16C 113/111R | 4 062 грн. |
Starmaxx Prowin ST960 205/75 R16C 113/111R | 4 210 грн. |
Starmaxx Prowin ST960 205/75 R16C 113/111R | 4 377 грн. |
Starmaxx Prowin ST960 (205/75R16C 113R) | 3 979 грн. |
STARMAXX Зимова шина STARMAXX ProWin ST960 205/75R16C 113/111R | 4 393 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →