Зимова шина Kormoran VanPro Winter 205/75 R16C 110R
Відео 1Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Kormoran VanPro Winter 205/75 R16C 110R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran VanPro Winter 205/75 R16C 110R
Усі ціни 37 →Шина Kormoran VanProWinter 205/75 R16C 110R под шип | 3 289 грн. |
Kormoran VanPro Winter 205/75 R16C 110/108R (шип) | 4 050 грн. |
Kormoran VanPro Winter 205/75 R16C 110/108R | 3 500 грн. |
Kormoran VanPro Winter 205/75 R16C 110/108R (під шип) | 3 862 грн. |
Kormoran VanPro Winter (205/75R16C 110R) | 3 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →