Літня шина Starmaxx Tolero ST330 185/65 R14 86T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Tolero ST330 185/65 R14 86T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Tolero ST330 185/65 R14 86T
Усі ціни 32 →Шина Starmaxx Tolero ST330 185/65 R14 86T | 1 720 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 185/65 R14 86T | 1 782 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 185/65 R14 86T | 1 999 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 (185/65R14 86T) | 1 763 грн. |
Летние шины Starmaxx Tolero ST330 185/65 R14 86T 1000973779 | 1 998 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →