Дриль-шурупокрут Start Pro SCD5-21/2
Відео 1Фото 14 |
Start Pro SCD5-21/2 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Start Pro SCD5-21/2
Усі ціни 11 →Акумуляторний шуруповерт SCD5-21/2, START PRO | 2 989 грн. |
Шурупокрут акумуляторний Start Pro SCD5-21/2 (2 аккум.) 4392 | 3 875 грн. |
Шуруповерт Start Pro SCD5-21/2 (2 акум.) | 2 649 грн. |
Шурупокрут акум. START PRO SCD5-21/2 (комплект) | 3 875 грн. |
Шуруповерт акумуляторний scd5-21/2 (2 акум.) тмstart pro | 3 003 грн. |
ще 6 пропозицій
шурупокрут не поганий, якість збірки взагалі чудова, від тільки потужності не вистачає для того, щоб спрацювала трищітка на останніх положеннях, батарея тримає норм яко не навантажувати сильно, підсвітка світити туди куди треба навіть з короткою бітою. якість трищітка не дуже чутлива Olexandr: користуюся Start Pro SCD5-21/2 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →