Дриль-шурупокрут Start Pro SCD5-18/2
Відео 1Фото 14 |
Start Pro SCD5-18/2 |
|
Практична модель із розряду домашнього акумуляторного інструменту з живленням від 18-вольтової батареї ємністю 2 Агод. На повну процедуру заряджання акумулятора з нуля витрачається близько однієї години. У комплекті з дрилем-шурупокрутом поставляються два таких акумулятори, зарядник для них та кейс для зручності зберігання інструменту. Шурупокрут обладнаний двошвидкісним редуктором і має досить великий момент, що крутить (55 Нм).
При цьому користувачеві доступні функції регулювання моменту затягування (15 ступенів), перемикання напрямок обертання патрона за допомогою кнопки реверсу та вибору швидкості (450/1800 об/хв) для виконання різних завдань. Швидкозатискний патрон на борту tart Pro SCD5-18/2 дозволяє використовувати свердла діаметром до 13 мм. З іншого оснащення моделі відзначається ергономічна гумова ручка, наявність системи підсвічування робочої зони, скоба для зручності кріплення інструменту. Вага шурупокрута у зборі сягає 1.6 кг. Інструмент пригодиться для загвинчування та відгвинчування кріпильних пристроїв, свердління отворів у дереві, металі та пластмасових виробах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Купити Start Pro SCD5-18/2
Усі ціни 10 →Шурупокрут акумуляторний Start Pro SCD5-18/2 (2 акrум.) 4391 | 2 288 грн. |
Шуруповерт Start Pro SCD5-18/2 (2 акум.) | 2 328 грн. |
Шуруповерт акумулятор scd5-18/2 (2 акумулятори) тмstart pro | 2 834 грн. |
Шурупокрут Start Pro SCD5-18/2 | 2 599 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Start Pro SCD5-18/2 (крутний момент 55 Нм) | 2 499 грн. |