SteelSeries Aerox 3 2022 Edition
Відео 9Фото 8 |
SteelSeries Aerox 3 2022 Edition |
|
Оновлена версія комп'ютерної миші Aerox 3 від популярного виробника девайсів для геймерів SteelSeries. Ця модифікація була представлена на ринку в 2022 році, що і знайшло відображення в назві пристрою, і від попередниці головним чином відрізняється оновленими тефлоновими ніжками, які тепер займають велику площу і таким чином забезпечують краще ковзання по різних поверхнях.
Також комп'ютерна миша SteelSeries Aerox 3 2022 Edition може похвалитися покращеними механічними перемикачами, які тепер здатні витримувати до 80 млн натискань. В іншому перед нами практично все та ж геймерська провідна миша з яскравим дизайном, вбудованою RGB-підсвічуванням з ефектами та перфорованим корпусом. Як сенсор використовується TrueMove Core з регульованою в межах 200 - 8500 DPI роздільною здатністю.
Девайс не тільки забезпечує високу точність позиціонування, але й зберігає стабільну та точну роботу навіть при прискореннях до 35 G або переміщенні зі швидкістю 300 ips. У розпорядження користувача надаються 5 кнопок, що програмуються. Незважаючи на перфорований корпус, сам девайс насправді має вологозахист за стандартом IP56. Підключення до комп'ютера або ноутбука здійснюється за допомогою кабелю з USB-конектором на кінці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Aerox 3 2022 Edition
Усі ціни 56 →SteelSeries Aerox 3 (62603) Snow 62603 | 2 999 грн. |
Миша SteelSeries Aerox 3 Onyx Black (62611) | 2 479 грн. |
Мышь SteelSeries Aerox 3 Usb Snow (SS62603) | 2 999 грн. |
Мишка SteelSeries Aerox 3 Usb Snow (SS62603) | 2 999 грн. |
SteelSeries Aerox 3 White 62603 | 2 999 грн. |