SteelSeries Aerox 3 Wireless (62604)
Відео 22Фото 5 |
SteelSeries Aerox 3 Wireless |
|
Ігрова миша від компанії SteelSeries в першу чергу виділяється своїм дизайном: яскрава RGB-підсвічування особливо ефектно виглядає з перфорованим корпусом, який допоміг знизити загальну вагу пристрою на 18 г.в результаті девайс важить трохи менше 70 г, але зберіг міцність і довговічність для найінтенсивніших ігрових сесій. Але найголовніше — миша має ступінь захисту IP54, тобто внутрішні компоненти захищені практично від всіх типів пошкоджень довкілля, включаючи вологу, пил, шерсть домашніх тварин і т.
д. Захищені від пилу і вологи і перемикачі, які розраховані на тривалий термін служби — їх ресурс становить до 80 мільйонів натискань. SteelSeries Aerox 3 Wireless отримала оптичний сенсор TrueMove Air, розроблений спільно з PixArt, з характеристиками 18000 DPI, 400 IPS і 40g, який забезпечує швидкість і точність, необхідні для поліпшення ігрового процесу. А для підключення на вибір є цілих три варіанти: провід, радіо або Bluetooth (Версія 5.0). При цьому технологія Quantum 2.0 Wireless відповідає за високу швидкість бездротової передачі даних і більш стабільне і надійне з'єднання. А вбудований акумулятор забезпечує до 200 годин безперервної роботи без шкоди для продуктивності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Aerox 3 Wireless
Усі ціни 10 →STEELSERIES AEROX 3 WIRELESS (62604) | 4 299 грн. |
Игровая мышь SteelSeries Aerox 3 Wireless (Black) | 4 299 грн. |
SteelSeries Aerox 3 Wireless Onyx (62612) 62604 | 4 299 грн. |
STEELSERIES AEROX 3 WIRELESS (62604) | 4 056 грн. |
SteelSeries Мишка SteelSeries Aerox 3 White (62603) 62603 | 2 999 грн. |
Легка, професійна миша, добре лягає в долоню, перемикачі не кладуть. Не маркаючи, принаймні я не помітив слідів від рук чи жирних розводів. У мене багаторічний ігровий стаж, тож враження від використання лише позитивні. Незважаючи на бездротовий варіант, затримок чи зривів курсору не було. незвичайний вигляд, вага, підсвічування, перемикачі з гарантією 80 млн. кліків у сітці накопичується пил Руслан Лукась: користуюся SteelSeries Aerox 3 Wireless кілька місяців |