SteelSeries Rival 3
Відео 34Фото 6 |
SteelSeries Rival 3 |
|
Незважаючи на досить стриманий дизайн, перед нами насправді досить сучасна ігрова мишка, яка може послужити хорошим вибором для комп'ютерних ігор практично будь-якого жанру і напрямку. Девайс має висоту 22 мм, тому ідеально підходить для геймерів з кігтьовим і пальцевим хватом. Модель виконана з високоміцних матеріалів в чорному кольорі і оснащена 5 клавішами, розрахованими на 60 мільйонів натискань.
Підсвічування з ефектами «розбавляє» класичний дизайн і робить пристрій більш привабливим в очах геймерів. Мишка SteelSeries Rival 3 працює за оптичною технологією і підключається до ПК або ноутбука за допомогою гнучкого кабелю довжиною 1,8 м через класичний інтерфейс USB. Функції додаткових кнопок можна запрограмувати за бажанням користувача, а команди занести у внутрішню пам'ять, що дає змогу користуватися мишею на різних комп'ютерах без перезаписування налаштувань.
Серед іншого мишка може похвалитися високими максимальними значеннями прискорення і швидкості переміщення курсору — 35 G і 7,62 м/с, що робить її дуже «вибуховою» і маневреною. Для одних ігор це вагома перевага, для інших — недолік, але регулюючи роздільну здатність сенсора в діапазоні 100-8500 dpi, швидкість і чутливість можна змінювати. Це означає, що мишка універсальна і підходить для ігор будь-якого жанру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Rival 3
Усі ціни 76 →SteelSeries Rival 3 (62513) Black 62513 | 1 399 грн. |
Ігрова миша SteelSeries Rival 3 (Black) SS62513 | 1 699 грн. |
Миша SteelSeries Rival 3 (62513) Black | 1 499 грн. |
Мишка Steelseries Rival 3 (62513) | 1 403 грн. |
Мышь Steelseries Rival 3 (62513) | 1 400 грн. |
1 1 2 6 |
Раджу спробувати перед покупкою, якщо підходить під руку, то спокійно можна купувати дизайн
підсвітка плавність за рік години кнопки і коліщатка трішки зносилися, не знаю наскільки сильно в порівнянні з іншими мишами
для великої руки хотілося б більшу трішки розмірами Максим Дякунчак: користуюся SteelSeries Rival 3 більше року |
Купував 2 такі мишки, першою після 1 дня використання почала скрипіти ПКМ, обміняти магазин відмовився, повернули гроші. У другій ЛКМ почала скрипіти через півгодини використання і набагато сильніше, контроль якості нульової, дивитимуся на інші варіанти Хороша миша на 1-2 дні з приємними кліками, поки не починає рипіти Якість, брак тощо. Миша: користуюся SteelSeries Rival 3 менше місяця |
Перше враження: мишка добротна, мені сподобалася. А далі час покаже.
До речі, щодо підсвічування, у програмі яскравість не регулюється окремо, але сам колір можна вибрати темнішим, за рахунок цього підсвічування стане темнішим. Сенсор добрий. Софт-тач покриття. Жодних гумок і щілин на боках, куди міг би набиватися бруд. Якість збірки начебто хороша. Приємно та легко натискаються основні кнопки. Колесо також чітко працює, але трохи голосно. -Бічні кнопки. Вони нормально працюють, але вузькі і натискати їх не дуже зручно, тому що виступають над корпусом ледь-ледь. Сподіваюся, звикну з часом. І ще один аспект - не виходить перепризначити м4 і м5, навпаки, як би поміняти місцями. У софті можна змінити, але тоді обидві кнопки працюють як м5.
-Провід без тканинного обплетення, це не так важливо, але враховуючи вартість... Alex Crime: користуюся SteelSeries Rival 3 менше місяця |
Одна з кращих мишок у категорії до $50
За останні кілька років у нас на тестуванні побувало досить багато ігрових мишок на найрізноманітніший смак та гаманець. І навіть після цього SteelSeries Rival 3 зуміла вразити. Мабуть, це один з кращих ігрових маніпуляторів у категорії до $50. Як і в інших мишках данського виробника тут використовується фірмовий сенсор TrueMove. В даному конкретному випадку TrueMove Core з вражаючою чутливістю 8500 DPI та максимальним прискоренням 35G. Чисто по цифрах це один з найбільш серйозних сенсорів у категорії до $50, та й на практиці він не підводить: за весь час тестів у нас так і не вийшло викликати зрив курсору. Не дарма в SteelSeries хваляться «тру трекінгом» і навіть кажуть, що можливості сенсора перевершують потреби більшості гравців.
Прекрасна ергономіка та балансування
Тепер про ергономіку. Невелика опуклість на спинці створює хорошу опору, а довжина мишки підходить практично для будь-якого типу хвата. Сама мишка не надто важка, але і не занадто легка, підходить і для лівші, і для правші. Правда, лівші залишаться без пари додаткових кнопок на лівому боці. 77 грамів ваги оптимально розподілені по корпусу та осях, створюючи відчуття правильного балансу. Ну, а найголовніше те, що, на відміну від минулих версій Rival, у третьої реінкарнації не такі слизькі боковини. Та й в цілому враження від ергономіки більш приємні, ніж у SteelSeries Rival 110.
Справді корисне RGB-підсвічування
До інших плюсів SteelSeries Rival 3 можна віднести посилені основні перемикачі з ресурсом в 60 мільйонів кліків, відмінну якість збірки, а також фірмове ПЗ з купою налаштувань і парочкою унікальних особливостей. Зокрема, воно дозволяє зробити RGB-підсвічування мишки не просто прикрасою, а корисним інструментом. Наприклад, підсвічування може блимати при отриманні повідомлень в Discord або сигналізувати про те, що у персонажа в грі залишилося мало здоров'я. На відміну від тієї ж SteelSeries Rival 110. світлодіоди заховані вздовж корпусу, під колесом і під логотипом компанії, тому візуальні сигнали видно, навіть коли рука повністю закриває мишу разом з логотипом. Безумовно, три зони незалежного підсвічування краще, ніж одна.