Навушники
Corsair HS55 Stereo
Відео 14Фото 20 |
Corsair HS55 Stereo 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair HS55 Stereo
Усі ціни 41 →Corsair HS55 Stereo Headset (CA-9011261-EU) White CA-9011261-EU | 1 899 грн. |
Ігрові навушники Corsair HS55 Stereo Headset (Carbon) CA-9011260-EU | 1 999 грн. |
Ігрові навушники Corsair HS55 Stereo Carbon (CA-9011260) | 1 849 грн. |
Гарнитура Corsair HS55 Stereo Headset Carbon (CA-9011260-EU) CA-9011260-EU | 1 764 грн. |
Гарнiтура Corsair HS55 Stereo Headset White (CA-9011261-EU) CA-9011261-EU | 1 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →