Електрогенератор Stier SNS-350
Відео 1Фото 21 |
Stier SNS-350 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stier SNS-350
Усі ціни 6 →Инверторный генератор STIER SNS 350 с экономичным режимом 146613 | 34 798 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Stier SNS-350 | 13 420 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Stier SNS-350 3,5 kW 69 dB(A) | 18 499 грн. |
Інверторний бензиновий генератор Stier SNS-350 3,5 kW 69 dB(A) | 12 499 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Stier SNS-350 3,5 kW 69 dB(A) | 25 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →