Литий диск Storm A-267 7,5x17/5x112 ET38 DIA66,6
від 5 052 до 6 165 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Storm A-267 1
Характеристики
Storm A-267 7,5x17/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Storm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Storm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Storm A-267 7,5x17/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Диски Storm A-267 7,5x17 5x112 ET38 DIA66,6 (HB) | 5 052 грн. |
Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB | 5 330 грн. |
Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB | 5 469 грн. |
Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB | 5 656 грн. |
Storm A-267 (R17 W7,5 PCD5x112 ET38 DIA66,6) 1659193 | 5 396 грн. |
Диск Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB | 6 165 грн. |
Закрити
Схожі