Зимова шина STRIAL 201 205/75 R16C 110R
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
STRIAL 201 205/75 R16C 110R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STRIAL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STRIAL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STRIAL 201 205/75 R16C 110R
Strial 201 Winter LT 205/75 R16C 110/108R (под шип) | 3 461 грн. |
Strial 201 Winter LT 205/75 R16C 110/108R | 3 580 грн. |
Strial Winter 201 205/75 R16C 110/108R 67005 | 3 570 грн. |
Шини Strial 201 205/75 R16C 110/108R | 6 794 грн. |
Strial 201 Winter LT 205/75 R16C 110/108R (под шип) | 3 509 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →