Болгарка Yato YT-82104
Фото 3 |
Yato YT-82104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82104
Усі ціни 8 →Угловая шлифмашина Yato (YT-82104) | 3 500 грн. |
Болгарка YATO 2000Вт 180мм 8400об/хв (YT-82104) | 2 950 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) YATO YT-82104 | 2 899 грн. |
Болгарка Yato YT-82104 | 3 290 грн. |
Болгарка (2000 Вт) УШМ YATO YT-82104 | 3 693 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →