Болгарка GTM AG180/1800M
Фото 4 |
GTM AG180/1800M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AG180/1800M
Усі ціни 22 →Болгарка GTM AG180/1800M мережева, 1800 Вт, 180 мм | 3 132 грн. |
Угловая шлифмашина Gtm 180мм AG180/1800M | 3 051 грн. |
Кутова шліфмашина GTM 180мм AG180/1800M 1800Вт | 3 069 грн. |
Кутова шліфмашина GTM AG180/1800M | 3 068 грн. |
Шліфувальна машина GTM AG180/1800M 1800Вт (AG180/1800M) | 3 116 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →