Радіокерована машина Sulong Toys Off-Road Crawler Wild Country 1:20
Sulong Toys Off-Road Crawler Wild Country 1:20
Тип:краулер, трюкові
Масштаб моделі:1:20
Двигун:електричний
Привод:повний
Функції:міжосьовий диференціал
Всі характеристики
Характеристики Off-Road Crawler Wild Country 1:20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sulong Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sulong Toys.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sulong Toys Off-Road Crawler Wild Country 1:20
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р / у - WILD COUNTRY (червоний, аккум. 3,6V | 697 грн. |
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/у – WILD COUNTRY (синій, аккум. 3,6 V, 1: | 731 грн. |
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р / у - WILD COUNTRY (синій, аккум. 3,6V, 1 | 697 грн. |
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/у – WILD COUNTRY (червоний, аккум. 3,6 V, | 731 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →