Радіокерована машина Sulong Toys Speed Racing Drift Bitter 1:24 (SL-291RHO)
Sulong Toys Speed Racing Drift Bitter 1:24
Тип:шосейні, дріфтові
Масштаб моделі:1:24
Двигун:електричний
Привод:задній
Всі характеристики
Характеристики Speed Racing Drift Bitter 1:24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sulong Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sulong Toys.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sulong Toys Speed Racing Drift Bitter 1:24
Усі ціни 16 →Машинка на радіокеруванні Sulong Toys Speed Racing Drift Bitter помаранчев | 639 грн. |
Автомобіль Sulong Toys Speed racing drift Bitter помаранчевий (SL-291RHO) | 639 грн. |
Автомобіль SPEED RACING DRIFT на р/к - BITTER (помаранчевий) (SL-291RHO) | 639 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Sulong Toys Speed racing drift – Bitter (оранжевы | 639 грн. |
Радіокерована іграшка Sulong Toys Speed racing drift – Bitter (помаранчеви | 639 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →