Радіокерована машина Sulong Toys Off-Road Metal Crawler Nova 1:16 (SL-231RHGR)
Sulong Toys Off-Road Metal Crawler Nova 1:16
Всі характеристики
Характеристики Off-Road Metal Crawler Nova 1:16
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sulong Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sulong Toys.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sulong Toys Off-Road Metal Crawler Nova 1:16
Усі ціни 18 →Машинка на радіокеруванні Sulong Toys Metal Crawler Nova сірий з червоним | 1 392 грн. |
Машинка Sulong Toys Metal Crawler на р/у – Nova серо-красный (SL-231RHGR) | 1 497 грн. |
Автомобіль Sulong Toys Metal crawler Nova сіро-червоний (SL-231RHGR) SL-23 | 1 497 грн. |
Автомобіль METAL CRAWLER на р/к - NOVA (сіро-червоний) (SL-231RHGR) | 1 497 грн. |
Радіокерована іграшка Sulong Toys Metal Crawler – Nova (сіро-червоний, 1:1 | 1 463 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →