Лампа для манікюру Sun 9S 24 (BS1181)
Відео 3Фото 4 |
Sun 9S 24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun 9S 24
Лампа для сушіння гелю, лаку 9S Plus 18 Leds 36 W SUN Білий (2000001992340 | 739 грн. |
Лампа для манікюру LED+UV Lamp SUN 9S PLUS 36W (Лампа для сушіння нігтів) | 399 грн. |
Лампа для сушіння гелю, лаку 9S Plus 18 Leds 36 W SUN Білий 000199449 | 743 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →