Лампа для манікюру Sun BQ-5T 120
Відео 4Фото 8 |
Sun BQ-5T 120 |
|
У лампі передбачена зручна ручка для перенесення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun BQ-5T 120
Усі ціни 17 →Лампа SUN BQ5T для полімеризації | 699 грн. |
LED/UV Лампа SUN BQ-5T З РУЧКОЮ гібридна (з дисплеєм) рожева 120 Вт | 585 грн. |
LED/UV Лампа SUN BQ-5T З РУЧКОЮ гібридна (з дисплеєм) чорна 120 Вт | 645 грн. |
Лампа Для Манікюру Sun Bq5T 120W Uv/Led Для Полімеризації | 899 грн. |
Лампа для манікюру SUN BQ-5T White UV+LED 180W (гарантія 3 місяці) | 763 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →