Всесезонна шина Sunwide Durevole A/T 215/85 R16 115S
Фото 21 |
Виберіть розмір шин
Sunwide Durevole A/T 215/85 R16 115S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunwide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunwide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunwide Durevole A/T 215/85 R16 115S
Усі ціни 24 →Sunwide Durelove A/T 215/85 R16 115/112S | 4 120 грн. |
Sunwide Durelove A/T 215/85 R16 115/112S | 4 170 грн. |
Sunwide Durevole A/T LT 215/85 R16 115/112S | 4 461 грн. |
Sunwide Durevole AT (215/85R16 115S) | 3 977 грн. |
Всесезонные шины Sunwide Durevole AT 215/85 R16 115/112S 1001155076 | 3 899 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →