ДБЖ SVC PT-6K 6000 ВА
Фото 3 |
SVC PT-6K 6000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVC PT-6K 6000 ВА
Усі ціни 9 →Svc PT-6KF-LCD 6000VA | 26 235 грн. |
Svc PT-6KF-LCD 6000VA | 26 658 грн. |
Источник бесперебойного питания SVC PT-6KF-LCD 6000ВА/6000Вт под наружную | 22 400 грн. |
SVC PT-6KF-LCD Black 6000ВА/6000Вт під зовнішню батарею | 22 400 грн. |
ДБЖ SVC PT-6KF-LCD SVC PT-6КF-LCD | 24 420 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації SVC PT-6K
Ціни на SVC PT-6K |
---|---|---|---|---|
SVC PT-6K 6000 ВА | від 21 439 грн. | 9 пропозицій | ||
SVC PT-10K 10000 ВА | від 22 999 грн. | 9 пропозицій |