ДБЖ Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА (5UP010009P)
Фото 5 |
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА
Усі ціни 6 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska Pico 1000 9Ah (5UP010009P) | 3 947 грн. |
Комп'ютерне резервне джерело живлення Volt Polska PICO UPS 1000 9Ah (6 | 3 950 грн. |
Комп'ютерне резервне джерело живлення Volt Polska PICO UPS 1000 9Ah (600/1 | 4 503 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska Pico 1000 9Ah (5UP010009P) 5UP010009P | 3 957 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Volt Polska Pico 1000 9Ah (5UP010009P) | 3 953 грн. |
Джерело безперебійного живлення PICO UPS 1000VA 9Ah (600/1000W) | 2 290 грн. |
Модификації Volt Polska Pico UPS 1000
Ціни на Volt Polska Pico UPS 1000 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА | від 1 690 грн. | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Pico UPS 800 800 ВА | від 2 281 грн. | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА | від 2 290 грн. | 6 пропозицій |