SSD Kingston DC500M SEDC500M/960G 960 ГБ
Відео 4 |
Kingston SEDC500M/960G |
|
DC500R орієнтований на запис. DC500M (змішаного призначення).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC500M SEDC500M/960G 960 ГБ
Усі ціни 32 →Накопитель SSD 2.5" 960GB Kingston (SEDC500M/960G) | 5 913 грн. |
SSD накопичувач KINGSTON DC500M 960GB 2.5 SATA 3D TLC (SEDC500M/960G) SEDC | 5 839 грн. |
SSD диск Kingston DC500M 960GB SATA 3D TLC (SEDC500M/960G) SEDC500M/960G | 5 872 грн. |
KINGSTON DC500M 960GB 2.5" SATA 3D TLC | 5 839 грн. |
Kingston DC500M 960 Gb (SEDC500M/960G) | 5 850 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DC500M SEDC500M/960G
Ціни на Kingston DC500M SEDC500M/960G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC500M SEDC500M/480G 480 ГБ | від 2 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston DC500M SEDC500M/960G 960 ГБ | від 5 498 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston DC500M SEDC500M/1920G 1.92 ТБ | від 8 400 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →