SSD Samsung PM883 MZ7LH960HAJR 960 ГБ
Відео 2 |
Samsung MZ7LH960HAJR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM883 MZ7LH960HAJR 960 ГБ
Усі ціни 28 →Накопитель SSD 2.5" 960GB Samsung (MZ7LH960HAJR-00005) | 4 837 грн. |
SSD диск Samsung Enterprise PM883 960GB TLC 2.5" SATA III (MZ7LH960HAJR) M | 4 489 грн. |
Samsung PM883 Enterprise 960 Gb (MZ7LH960HAJR) Oem | 4 679 грн. |
Samsung PM883 Enterprise 960 Gb (MZ7LH960HAJR) Oem | 4 548 грн. |
SSD накопитель Samsung pm883 960gb 2.5" (mz7lh960hajr-00005) | 4 821 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung PM883 MZ7LH960HAJR
Ціни на Samsung PM883 MZ7LH960HAJR |
---|---|---|---|---|
Samsung PM883 MZ7LH240HAHQ 240 ГБ | від 4 335 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung PM883 MZ7LH480HAHQ 480 ГБ | від 2 498 грн. | 43 пропозиції | ||
Samsung PM883 MZ7LH960HAJR 960 ГБ | від 4 480 грн. | 28 пропозицій | ||
Samsung PM883 MZ7LH1T9HMLT 1.92 ТБ | від 13 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung PM883 MZ7LH3T8HMLT 3.84 ТБ | від 27 400 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →