Казан TALKo D1003 3 л
Фото 4 |
TALKo D1003 |
|
На рукоятках є отвір для кріплення дужок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D1003 3 л
Усі ціни 7 →TALKo 3 л (D1003) 3л(D1003) | 539 грн. |
Казан Talko з кришкою 3 л (D1003.) | 529 грн. |
Казан TALKO з кришкою 3л D1003 | 464 грн. |
Казан алюмінієвий з кришкою Талко туристичний для дому армії 3 л (D1003) | 555 грн. |
Котел алюмінієвий TALKо "Вінтаж" 3 л D1003 | 539 грн. |
Казан Talko 3л з кришкою D1003 | 432 грн. |
Котел 3 л із кришкою D 1003 ТАЛКО | 435 грн. |
Модификації TALKo D1003
Ціни на TALKo D1003 |
---|---|---|---|---|
TALKo D1003 3 л | від 432 грн. | 7 пропозицій | ||
TALKo D1005 5 л | від 509 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D1008 8 л | від 608 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D1010 10 л | від 794 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →