Казан TALKo D1103 3 л
Фото 6 |
TALKo D1103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D1103 3 л
Усі ціни 8 →Казан 3л з кришкою (туристичний), D1103 | 549 грн. |
TALKo 3 л (D1103) 3л(D1103) | 549 грн. |
Казан Talko з кришкою туристичний 3 л (D1103) | 549 грн. |
Казан TALKO з кришкою 3л ал. з дужкою Турист D1103 | 498 грн. |
Котел алюмінієвий зі дужкою TALKо "Вінтаж" 3 л D 1103 | 549 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації TALKo D1103
Ціни на TALKo D1103 |
---|---|---|---|---|
TALKo D1103 3 л | від 466 грн. | 8 пропозицій | ||
TALKo D1105 5 л | від 544 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D1108 8 л | від 642 грн. | 5 пропозицій | ||
TALKo D1110 10 л | від 730 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →