Казан TALKo D1105 5 л
Фото 6 |
TALKo D1105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D1105 5 л
Усі ціни 6 →Казан 5л з кришкою (туристичний), D1105 | 669 грн. |
TALKo 5 л (D1105) 5л(D1105) | 709 грн. |
Казан Talko з кришкою туристичний 5 л (D1105) | 669 грн. |
Казан TALKO з кришкою 5л ал. з дужкою Турист D1105 | 575 грн. |
Казан похідний Talko 5л D1105 | 544 грн. |
Котел туристичний 5 л із кришкою D 1105 ТАЛКО | 550 грн. |
Модификації TALKo D1105
Ціни на TALKo D1105 |
---|---|---|---|---|
TALKo D1103 3 л | від 466 грн. | 8 пропозицій | ||
TALKo D1105 5 л | від 544 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D1108 8 л | від 642 грн. | 5 пропозицій | ||
TALKo D1110 10 л | від 730 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →