Казан TALKo D1005 5 л
Фото 4 |
TALKo D1005 |
|
На рукоятках є отвір для кріплення дужок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D1005 5 л
Усі ціни 6 →Казан 5л з кришкою, D1005 | 649 грн. |
TALKo 5 л (D1005) 5л(D1005) | 689 грн. |
Казан Talko з кришкою 5 л (D1005.) | 649 грн. |
Казан TALKO з кришкою 5л D1005 | 541 грн. |
Казан Talko 5л з кришкою D1005 | 509 грн. |
Котел 5 л із кришкою D 1005 ТАЛКО | 513 грн. |
Модификації TALKo D1005
Ціни на TALKo D1005 |
---|---|---|---|---|
TALKo D1003 3 л | від 432 грн. | 7 пропозицій | ||
TALKo D1005 5 л | від 509 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D1008 8 л | від 608 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D1010 10 л | від 794 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →