Об'єктив Tamron 150-500mm f/5.0-6.7 VXD Di III
Фото 12 |
Tamron 150-500mm f/5.0-6.7 VXD Di III |
|
Потужний зумовий об'єктив для Далекобійного фотополювання, заточений під повнокадрові бездзеркальні фотоапарати з байонетним кріпленням Sony E-mount. Модель покриває діапазон фокусних відстаней 150-500 мм, максимальний показник світлосили у об'єктива варіюється від f/5 на короткому кінці до f/6.7 в телеположении зума. Tamron 150–500mm F5-6.7 Di III VC VXD обладнаний механізмом корекції тремтіння камери Vibration Compensation з трьома режимами роботи: звичайний, панорамування, пріоритет кадрування.
Для автофокусування використовується привод VXD (Voice-coil eXtreme-moment Drive). На мінімальній фокусній відстані 150 мм зум-об'єктив наводиться на різкість з відстані від 60 см.оптична конструкція моделі містить 25 елементів в 16 групах. У неї впроваджені спеціальні елементи для повного контролю аберацій: одна лінза з наднизькою дисперсією XLD (eXtra Low Dispersion), п'ять елементів з низькою дисперсією LD (Low Dispersion) і дві гібридні Асферичні лінзи. Відблискозахист при зйомці забезпечує фірмове просвітлення BBAR G2. Важить об'єктив 1.72 кг, ще 156 г до його маси додає штативна лапка з кріпленням типу Arca-Swiss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Купити Tamron 150-500mm f/5.0-6.7 VXD Di III
Усі ціни 20 →Довгофокусний об'єктив Tamron AF 150-500mm F/5-6,7 Di III VC VXD | 39 910 грн. |
Tamron AF 150-500mm F/5-6,7 Di III VC VXD (Sony) | 41 000 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Tamron 150-500mm F/5-6,7 Di Iii Vc Vxd для Sony | 48 884 грн. |
Объектив для фотоаппарата Tamron 150-500mm F/5-6,7 Di Iii Vc Vxd для Sony | 48 471 грн. |
Об'єктив TAMRON 150-500mm F5-6.7 Di III VC VXD do NIKON Z | 61 131 грн. |