Електрогенератор HAGEN TTD-GG3000V-P (82175619)
Фото 7 |
HAGEN TTD-GG3000V-P |
|
Інверторний альтернатор. Вихід 12 В. USB-порт для зарядки.
Інверторний генератор із бензиновим двигуном. Може використовуватися як автономне джерело енергії для живлення електроприладів сумарною потужністю до 3 кВт. Двигун, встановлений на генераторі HAGEN TTD-GG3000V-P, має потужність 5.68 л. при робочому обсязі 208 см3. Витрата палива під час роботи на повну потужність становить 2.1 л/год. Паливний бак містить 15 літрів бензину. На панелі генератора є дві розетки 230 В, роз'єм виходу 12 В (для заряджання акумуляторних батарей) і порт USB.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HAGEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HAGEN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HAGEN TTD-GG3000V-P
Усі ціни 12 →HAGEN TTD-GG3000V-P см мощный EPG-4000iSE цена качество | 32 999 грн. |
Hagen TTD-GG3000V-P | 10 850 грн. |
Інверторний бензиновий генератор HAGEN TTD-GG3000V-P 3,3 кВт | 13 499 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Hagen TTD-GG3000V-P | 10 890 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Hagen TTD-GG3000V-P | 9 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →