Літня шина Taurus High Performance 225/55 R16 95V
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus High Performance 225/55 R16 95V 225/55 R16 95 V 225/55 R16 99 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus High Performance 225/55 R16 95V
Усі ціни 20 →Шина Taurus High Performance 225/55 R16 95V | 2 653 грн. |
Taurus High Performance 225/55 R16 95V | 2 921 грн. |
Taurus High Performance (225/55R16 95V) | 4 195 грн. |
Taurus High Performance 225/55 R16 95V | 3 132 грн. |
TAURUS High Performance 225/55 R16 95V | 2 862 грн. |
ще 15 пропозицій
Користуюсь близько місяця. Перейшов на неї з Мішлен ХМ2, суб'єктивно, у ході ні чим не гірше. Подивимося як буде з довговічністю та фортецею, тому що у Мишки з цим було все дуже добре. Ціна, низький рівень шуму, м'якість Поки не виявлено Robert: користуюся Taurus High Performance 195/60 R15 88V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Дуже м'яка гума бока особливо не підсилені, місяць користуюсь уже на одному гуля вийшла бо потрапивши в яму. вібрації менше у машині не міцна гума користуюся Taurus High Performance 185/65 R15 88H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus High Performance 225/55 R16 95V
Ціни на Taurus High Performance 225/55 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Taurus High Performance 225/55 R16 95V | від 2 653 грн. | 20 пропозицій | ||
Taurus High Performance 225/55 R16 99W | від 2 753 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →