Літня шина Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98V
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98V
Усі ціни 24 →Шина Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98V XL | 2 740 грн. |
Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98V XL | 2 862 грн. |
Taurus Ultra High Performance (225/50R17 98V) | 2 748 грн. |
Летние шины Taurus UHP 225/50 R17 98V XL 1001122129 | 2 753 грн. |
TAURUS Ultra High Performance 225/50R17 98V | 2 808 грн. |
ще 19 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98V
Ціни на Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98V | від 2 640 грн. | 24 пропозиції | ||
Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98W | від 2 668 грн. | 25 пропозицій | ||
Taurus Ultra High Performance 225/50 R17 98Y | від 2 857 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →