Кондиціонер Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw 26 м²
Відео 1Фото 10 |
Енергоефективний інверторний кондиціонер (побутова спліт-система), що складається із зовнішнього і внутрішнього блока. Ключовою особливістю цієї моделі є якісна адаптація апарата до роботи на обігрів у вітчизняних кліматичних умовах. Завдяки підігріву піддону зовнішнього блока і картера компресора, кондиціонер здатний ефективно обігрівати приміщення площею до 26 м², навіть при глибоко негативних температурах зовнішнього повітря (до -30 °C).
До важливих плюсів цієї спліт-системи також варто віднести використання сучасної японської схемотехніки з інверторним компресором Toshiba (GMCC) і високу енергоефективність класу А+++/А++ (охолодження/обігрів), що особливо важливо для обладнання працює в тривалому режимі. Також кондиціонер Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw забезпечує вражаюче точна підтримка заданої температури (у т.
ч. за допомогою функції I Feel). Корпус внутрішнього блока має сучасний дизайн і обладнаний світлодіодним індикатором температури, який забезпечує зручність контролю з боку користувачів. Крім охолодження і обігріву, кондиціонер може працювати в режимі осушення (до 0,9 л/год, без істотної зміни температури повітря) і в режимі вентиляції. Система звичайного механічного, НЕРА і дезодоруючий фільтрів якісно очищає повітря від пилу і алергенів, а вбудований іонізатор дозволяє вловлювати найдрібніші частинки, збагачуючи повітря корисними аероіонами.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Купити Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw 26 м²
Кондиціонер Neoclima NS/NU-09AHTIw | 22 690 грн. |
Кондиціонер Neoclima ALASKA 2.0 NS/NU-09AHTIw | 22 999 грн. |
Neoclima NS/NU-09AHTIw | 22 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima Alaska 2.0 NS-09AHTIw/NU-09AHTIw | 19 990 грн. |
Кондиціонер Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw | 19 962 грн. |
0 0 0 6 |
варіант для маленької дачі як у мене - найкращий, особливо цікаво що працює за будь-якої температури і якщо є електрика будете або в прохолоді або в теплі як вам потрібно завжди. і можна залишити гріти на мінімалках, щоб будинок не промерз нафіг (з телефону можна увімкнути або змінити режим). сучасний і не їсть багато – не перевантажує проводку, теж важливо. збалансована модель їх немає користуюся Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw кілька місяців |
Живу на Закарпатті, ставив такий у заміський будинок, з урахуванням сильних морозів узимку і щоб не за якихось складних умов не полетів, бо обслуговувати затягне час. Минулої зими відпрацював на ура, грів як слід - навіть коли за вікном під тридцятку було, збоїв і щоб барахлив хоч якось я не помітив. Зараз вже після профілактики запускаємо на холод іноді теж все нормально. багатофункціональний, гарна потужність не побачив користуюся Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw кілька місяців |
Чоловік купив як засіб боротьби з алергією, у цьому плані все чудово та весняне загострення переносила вдома дуже добре. Він великий та покриває весь перший поверх. Повітря чистить чудово, комфортно і в плані температури, налаштовується дуже легко - не хворіла жодного разу. Рослини також не замерзали, старий кондиціонер цим грішив. Повітря чистить чудово, комфортно і в плані температури, налаштовується дуже легко ніяких мінусів та недоліків під час роботи кондиціонера не побачила користуюся Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-24AHTIw кілька місяців |
Технологічно підкований кондиціонер Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09ahtiw не почому даремно носить приставку найпівнічнішого штату США. Все тому, що» з коробки " модель адаптована під роботу на обігрів в широких температурних межах — від +24 °С до -30 °С.
Просунута Схемотехніка
В основу схемотехніки спліт-системи покладено інверторний компресор Toshiba (GMCC). У режимі холодопродуктивності ранг його енергоефективності позначений найвищою позначкою а+++, при роботі на обігрів-а++. Разом з тим Кондиціонер застосовується для дегідратації надмірно вологих повітряних мас і виконує вентилювання приміщень без зміни температури. Притулком для моделі послужить приміщення житлового або офісного формату з «квадратурою» до 26 м2.
Точне підтримання температури
Вражаюче точне підтримання заданої температури досягається завдяки вищезгаданому інверторному приводу і за допомогою функції I FEEL (температурного датчика всередині пульта ДУ). До слова, з пульта можна управляти положенням горизонтальних і вертикальних жалюзі. Для подачі віддалених команд з мобільних пристроїв Кондиціонер знадобиться доукомплектувати модулем Wi-Fi.
Поза конкуренцією
В моделі передбачається функція чергового обігріву неопалюваних приміщень, є передова система фільтрації повітря (в т. ч. генератор аероіонів Cold Plasma), реалізований Підігрів піддону зовнішнього блоку. При цьому Кондиціонер коштує розумних грошей. У сегменті "інверторників" міцної середньої ланки рівних йому по оснащенню доведеться гарненько пошукати.
Модификації Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw
Ціни на Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw |
---|---|---|---|---|
Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-09AHTIw 26 м² | від 19 962 грн. | 5 пропозицій | ||
Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-12AHTIw 35 м² | від 16 570 грн. | 5 пропозицій | ||
Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-18AHTIw 50 м² | від 27 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Alaska 2.0 NS/NU-24AHTIw 70 м² | від 34 999 грн. | 2 пропозиції |