Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD UHS-I 16 ГБ (SDSQUNC-016G-GN6IA)
Відео 8 |
SanDisk Ultra microSDHC UHS-I 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
12 7 6 21 |
Не беріть, переплатив, взяв кінгстоун і всі проблеми відпали, все оновлюється ... купив, помучився і викинув це непорозуміння. Тільки те, що влазить у телефон. косий диск, при оновленні смарт тупо йде у перезавантаження. користуюся SanDisk Ultra microSDXC UHS-I 64Gb місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 1 з 51 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra microSD UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD UHS-I 8 ГБ | від 188 грн. | 2 пропозиції | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 16 ГБ | від 199 грн. | 2 пропозиції | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 32 ГБ | від 199 грн. | 7 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 64 ГБ | від 285 грн. | 2 пропозиції | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 ГБ | від 2 099 грн. | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 ГБ | від 859 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →