Литий диск TechLine 646 6,5x16/5x108 ET50 DIA63,4
від 3 700 до 4 675 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації TechLine 646 1
Характеристики
TechLine 646 6,5x16/5x108 ET50 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TechLine 646 6,5x16/5x108 ET50 DIA63,4
Сортувати
Tech Line 646 (R16 W6.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4) BD | 4 459 грн. |
Tech Line TL646 6.5x16 5x108 ET50 DIA63.4 BD | 3 700 грн. |
Tech Line Tech Line TL646 6.5x16 5x108 ET50 DIA63.4 BD | 4 212 грн. |
Диск Tech Line TL646 Black Diamond R16 W6,5 PCD5x108 ET50 DIA63,4 | 4 500 грн. |
Tech Line TL646 6.5x16 5x108 ET50 DIA63.4 BD | 4 675 грн. |
Tech Line TL646 (R16 W6,5 PCD5x108 ET50 DIA63,4) 984310 | 4 471 грн. |
Tech Line TL646 6.5x16 5x108 ET50 DIA63.4 S | 3 750 грн. |
Tech Line Tech Line TL646 6.5x16 5x108 ET50 DIA63.4 S | 4 212 грн. |
Закрити
Схожі