Литий диск TechLine 204 9x20/5x150 ET45 DIA110,1
від 6 323 до 7 171 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації TechLine 204 1
Характеристики
TechLine 204 9x20/5x150 ET45 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TechLine 204 9x20/5x150 ET45 DIA110,1
Сортувати
Tech Line 204 (R20 W9.0 PCD5x150 ET45 DIA110.1) BD | 6 348 грн. |
Tech Line 204 9x20 5x150 ET45 DIA110.1 BD | 7 090 грн. |
Диск Tech Line 204 Black Diamond R20 W9,0 PCD5x150 ET45 DIA110,1 | 6 323 грн. |
Tech Line 204 9x20 5x150 ET45 DIA110.1 BD | 6 534 грн. |
Tech Line 204 9x20 5x150 ET45 DIA110.1 BD | 7 171 грн. |
Tech Line 204 (R20 W9 PCD5x150 ET45 DIA110,1) 1547076 | 6 365 грн. |
Закрити
Схожі