Литий диск TechLine 1704 7x17/5x112 ET45 DIA57,1
від 3 991 до 5 055 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації TechLine 1704 3
Характеристики
TechLine 1704 7x17/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TechLine 1704 7x17/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Tech Line TL1704 R17 W7 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (BD) 1000709942 | 4 880 грн. |
Tech Line 1704 (R17 W7.0 PCD5x112 ET45 DIA57.1) BD | 4 027 грн. |
Tech Line TL1704 7x17 5x112 ET45 DIA57.1 BD | 4 280 грн. |
Tech Line TL1704 7x17 5x112 ET45 DIA57.1 BD | 5 055 грн. |
Tech Line TL1704 7x17 5x112 ET45 DIA57.1 BD | 4 223 грн. |
Tech Line TL1704 7x17 5x112 ET45 DIA57.1 BD | 4 768 грн. |
Диск Tech Line TL1704 Black Diamond R17 W7,0 PCD5x112 ET45 DIA57,1 | 4 080 грн. |
Tech Line Tech Line TL1704 7x17 5x112 ET45 DIA57.1 BD | 3 991 грн. |
Tech Line TL1704 (R17 W7 PCD5x112 ET45 DIA57,1) 1895020 | 4 039 грн. |
Закрити
Схожі