Радіоприймач / годинник TechniSat SternRadio IR 2
Фото 6 |
TechniSat SternRadio IR 2 |
|
Кольоровий екран, Wi-Fi, пам'ять на 250 станцій, керування за допомогою фірмової програми.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat SternRadio IR 2
Радіоприймач Technisat STERNRADIO IR 2 White | 2 749 грн. |
Радіоприймач TechniSat Sternradio IR 2 Black | 2 315 грн. |
Радіоприймач TechniSat STERNRADIO IR 2 White | 2 739 грн. |
Радиоприемник TechniSat Sternradio IR 2 Black | 2 321 грн. |
Радиоприемник TechniSat STERNRADIO IR 2 White | 2 745 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →