Смартфон Tecno Spark Go 2022 32 ГБ / 2 ГБ (KG5M)
Відео 41Фото 14 |
Купити Tecno Spark Go 2022 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 32 →Смартфон TECNO Spark Go 2022 (KG5m) 2/32Gb Ice Silver 4895180776984 | 3 099 грн. |
Смартфон Tecno Spark Go 2022 (KG5m) 2/32Gb Nfc Dual Sim Turquoise Cyan (UA | 2 977 грн. |
Tecno Spark Go 2022 KG5m 2/32GB Ice Silver (4895180776984) 4895180776984 | 2 999 грн. |
Смартфон Tecno Spark Go 2022 (KG5m) 2/32Gb Nfc Dual Sim Turquoise Cyan (UA | 2 923 грн. |
Tecno Spark Go 2022 KG5m 2/32GB Ice Silver (4895180776984) 200086344 | 3 899 грн. |
Чемпіон у легкій вазі
Tecno Spark Go 2022-один з кращих Android Go смартфонів з великим 6.5" IPS-екраном, але зрозуміло тільки з HD-дозволом і частотою оновлення 60 Гц (наївно вимагати більшого за приблизно $100). Задня кришка зроблена рифленою, що дозволяє носити смартфон навіть без захисного чохла. Втім, прозорий силіконовий бампер дбайливо покладений в коробку.
На будь-який смак і колір
На вибір доступно чотири забарвлення: темно-синя, світло-блакитна, Бірюзова і фіолетова. Батарея ємністю 5000 мАгод заряджається від комплектного блоку живлення потужністю 10 Вт. Процесором виступає енергоефективний чотириядерний MediaTek Helio A22 з графікою PowerVR GE8320, який навіть в іграх практично не гріється.
Любитель автопортретів
Традиційно для смартфонів Tecno встановлена найкраща в цій ціновій категорії фронтальна камера - на 8 МП зі спалахом. Задня ж камера представлена комбінацією модулів 13 + 2 МП, доповненої програмним штучним інтелектом для підбору оптимальних налаштувань залежно від умов зйомки. Ще одним приємним бонусом є стереодинаміки DTS Surround.