Смартфон Tecno Spark 20 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 9Фото 2 |
Топова модель з лінійки Tecno Spark візуально наближена до флагманської кавалерії мобільних пристроїв. Така подібність забезпечується завдяки великому AMOLED-екрану із загнутими бічними гранями. Дисплей моделі має розміри по діагоналі 6.78 дюймів і транслює картинку з роздільною здатністю 2436х1080 пікселів, частота його оновлення становить 120 Гц. При підключенні зарядного пристрою навколо об'єктиву фронталки з'являється подібність динамічного вирізу, куди виводиться інформація про статус зарядки.
Також у екран гаджета вбудували дактилоскопічний сканер. Працює Tecno Spark 20 Pro Plus під керуванням розігнаного восьмиядерного процесора MediaTek Helio G99 з приставкою Ultimate - це збалансований чіпсет медіум-рангу, що підкріплюється 8 ГБ оперативної пам'яті та внутрішнім сховищем даних на 256 ГБ. Основна камера смартфона стилізована під «квадро», однак один із модулів у її складі є банальною заглушкою. Ведучий сенсор тильної камери веде зйомку в максимальній роздільній здатності 108 МП. Пристрій «очипували» NFC-модулем, забезпечили йому базовий вологозахист за стандартом IP53 та забезпечили акумуляторною батареєю ємністю 5000 мАгод із потужністю зарядки 33 Вт.
Купити Tecno Spark 20 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 118 →TECNO Spark 20 PRO+ (KJ7) 8/256ГБ Lunar Frost | 9 599 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20 Pro+ (KJ7) 8/256GB Dual Sim Temporal Orbits (48949 | 8 391 грн. |
Смартфон TECNO Spark 20 PRO+ (KJ7) 8/256Gb Magic Skin Green 4894947019135 | 9 599 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20 Pro+ (KJ7) 8/256Gb Temporal Orbits (UA UCRF) | 9 599 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20 Pro+ KJ7 8/256GB Magic Skin Green (4894947019135) | 8 624 грн. |