Смартфон Tecno Spark 20 256 ГБ
Фото 6 |
Купити Tecno Spark 20 256 ГБ
Усі ціни 194 →TECNO Spark 20 (KJ5n) 8/256ГБ Neon Gold | 5 999 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20 (KJ5n) 8/256GB Dual Sim Gravity Black (48949470115 | 5 244 грн. |
Смартфон TECNO Spark 20 (KJ5n) 8/256 Neon Gold 4894947013577 | 5 999 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20 (KJ5n) 8/256Gb Cyber White (UA UCRF) | 5 999 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20 KJ5n 8/256GB Cyber White (4894947013539) 489494701 | 5 258 грн. |
Король автопортретів
Tecno Spark 20 — доступний смартфон із селфі-камерою на 32 мегапікселі, та ще й зі спалахом. Задніх камер дві: основна на 50 МП із функцією об'єднання пікселів по чотири для збільшення світлосили та додаткова для ефекту боке. Штучний інтелект HiOS автоматично підбирає оптимальні налаштування фотозйомки.
Восьмиядерний проц
Процесор встановлений восьмиядерний MediaTek Helio G85 із частотою 2 ГГц та графічним прискорювачем Mali-G52 MC2. У бенчмарку AnTuTu отримуємо приблизно 265 тисяч балів. З урахуванням порівняно невисокої роздільної здатності екрану 720p, продуктивності цілком достатньо для більшості популярних ігор: WoT Blitz, PUBG, CoD Mobile, LoL Wild Rift та ін. Винятком є лише важка Genshin Impact.
Безконтактна оплата
Оперативної пам'яті суворо 8 ГБ, а постійної 128 чи 256 ГБ. Ще нещодавно такими цифрами могли похвалитися лише флагманські смартфони. Місткість акумулятора дорівнює 5000 мАгод, а швидкість заряджання Pump Express 18 Вт. Приємними бонусами є підвищена частота оновлення екрану 90 Гц, стереодинаміки та сучасні модулі бездротового зв'язку: Wi-Fi AC, Bluetooth 5.2, NFC.
Модификації Tecno Spark 20
Ціни на Tecno Spark 20 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 20 128 ГБ | від 4 758 грн. | 183 пропозиції | ||
Tecno Spark 20 256 ГБ | від 5 106 грн. | 204 пропозиції |