Смартфон Tecno Spark 20C 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 5 |
Tecno Spark 20C 128 ГБ / 4 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G36
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:185 г
Функція розширення ОЗП на 4 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Spark 20C 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 146 →TECNO Spark 20C (BG7n) 4/128ГБ Gravity Black | 4 399 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20C (BG7n) 4/128GB Dual Sim Gravity Black (4894947011Область Dynamic Port ?власної розробки Відтепер у вашому розпорядженні інноваційна область Dynamic Port ?від TECNO, органічно... щеінтегрована в дисплей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс суттєво покращує перегляд сповіщень — тепер ви зможете бути в курсі важливих новин без необхідності частого розблокування, перевірки чи переходу між додатками. Традиційний режим також до ваших послуг, щоб забезпечити гнучкі можливості користування. Спрощено процес, а не якість. 8-мегапіксельна камера для селфі з подвійним спалахом Від заходу до світанку, у приміщенні чи просто неба — завжди чудові кадри із селфі-майстром. 8-мегапіксельна камера забезпечує бездоганну чіткість знімків, а світлочутлива матриця, подвійний спалах і заповнювальне світло з екрана дають змогу передавати яскраве різноманіття кольорів. А ще перевірені на практиці покращення для кожного відтінку шкіри. Заявіть про себе, і тоді ваша внутрішня зірка засяє з подвійною яскравістю. Надчутлива 50-мегапіксельн Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 13 міс. від виробника Поскаржитись | 3 846 грн. |
Смартфон TECNO Spark 20C (BG7n) 4/128GB Mystery White 4894947011757Мінімалістична квадратна форма Приготуйтеся до розкішного оновлення текстури та дизайну! Тонкий корпус доступний у двох стил... щеях: Веселкове кільце для яскравого сплеску кольору; і Magic Skin 2.0 для розкішних відчуттів, що нагадують шкіру преміум-класу - виготовлений зі 100% безпечного високополімерно Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 199 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20C (BG7n) 4/128GB Magic Skin Green (UA UCRF)Дисплей: 6.6" IPS LCD (720x1612) / 267 ppi / Процесор: MediaTek Helio G36 / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 128... щеГБ / Слот для карт пам'яті: micro SD (вместо SIM) / Камера: 50 Мп + 0.08 МП/ LED вспышка / HDR / Фронтальная 8 Мп / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 b/g/n / GPS (ГЛОНАСС, Galileo) / Батарея: 5000 мАч / Вага: 185 г / Операційна система: Android 13 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 399 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20C (BG7n) 4/128GB Dual Sim Gravity Black (4894947011Окунитесь в плавный и яркий мир Tecno Spark 20C (BG7n) – это стильный и доступный смартфон, который предлагает ряд функций, к... щеоторые вы не найдете в других устройствах в своей ценовой категории. Благодаря большому дисплею с частотой обновления 90 Гц, вы можете наслаждаться плавным и увлекательным опытом просмотра. А благодаря 50-мегапиксельн ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 13 міс. Поскаржитись | 3 856 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Tecno Spark (середні)Порівняти в таблиці →
від 8 014 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 6 539 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 5 399 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 3 471 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 4 590 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 3 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 5 106 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 4 758 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 3 795 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 498 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 799 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 3 799 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 3 399 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод, 193 г
від 4 335 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 927 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 933 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 4 949 грн.
6.6 ", 407 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 16 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Модификації Tecno Spark 20C
Ціни на Tecno Spark 20C |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 20C 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 795 грн. | 154 пропозиції | ||
Tecno Spark 20C 128 ГБ / 8 ГБ | від 4 335 грн. | 186 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 805 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13.0 Go Edition, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 4 049 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 4 333 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 4 217 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 4 290 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 4 499 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 4 064 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 209 г
від 4 999 грн.
6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 198 г
від 3 958 грн.
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г